Snimak tribine „Na kafi sa psihologom“ – Kako da izbegnemo depresiju zbog (samo)izolacije?

Prošlog petka organizovana je ONLINE tribina Hemofarm fondacije “Na kafi sa psihologom”.

Snimak tribine možete pogledati na Youtube kanalu Hemofarm fondacije https://youtu.be/SLql8SjkIXE

Tribinu vodi Dragan Ilić, psiholog i novinar i razgovara sa Žikicom Simić, psihologom i rok kritičarem i prof.Dr Tamarom Džamonja Ignjatović sa odeljenja za psihologiju Filozofskog fakulteta, Beograd i odeljenja za socijalnu politiku i socijalni rad Fakulteta političkih nauka Univerziteta u Beogradu.

Druga po redu online tribina Hemofarm fondacije “Na kafi sa psihologom” odgovara na pitanje koji su to najefikasniji načini borbe sa depresijom zbog trenutnog stanja.

Pored ove tribine koja će vam biti zanimljiva ako imate roditelje ili bake i deke koji prolaze kroz neobične epizode. A ukoliko vas dodatno zanima pitanje kako sačuvati mentalno zdravlje u vreme koronavirusa biće vam interesantna i tribina od 18.marta 2020. godine na kojoj je zaključeno sledeće: „Svi smo u istom sosu, u stanju kolektivne anksioznosti“  .